
Подшипник SL184930 C3 INA
- В наявності
- Код: SL184930 C3 INA
від 162 800 ₴
+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циліндричні роликові підшипники INA Schaeffler серії SL — це якість і надійність.Скільку ці підшипники мають максимально можливу кількість елементів кочення, вони мають високу радіальною вантажністю, високою жорсткістю та підходять для компактних конструкцій. Однак через кінематичні умови вони не досягають високих швидкостей, які можливі під час використання циліндричних роликових підшипників. Зовнішні обойми обладнані стопорними кільцями. Внутрішня обойма розділена в осьовому напрямку, на 1 мм ширша, ніж зовнішня обойма. Роликовий циліндричний підшипник SL184930 C3 INA з розмірами 150*210*60 або аналог в інтернет-магазині підшипників Спець Подовшипник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 150 мм |
| Зовнішній діаметр | 210 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: від 162 800 ₴

