
Подшипник B71938-E-T-P4S-UL
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: B71938 -E-T-P4S-ULFAG
Відправка з 01 квітня 2026від 8 800 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопрецизійні підшипники SKF,FAG і NSK мають доріжки кочення на внутрішньому та зовнішньому кільцях, зміщені один щодо одного вздовж осі підшипника. Така конструкція дає змогу підшипнику сприймати комбіновані навантаження, тобто навантаження, що діють у радіальному та осьовому напрямках і працювати на високих швидкостях.Осова вантажність радіально-постійного кулькопідшипника зростає зі збільшенням кута контакту. Кут контакту — це кут між лінією, що з'єднує точки контакту кульки з доріжками кочення, яким навантаження передається від однієї доріжки кочення на іншу, і лінією, перпендикулярною віссю підшипника.Прецизійні підшипники встановлюються за трьома схемам;схема «Про», схема «Х» і схема «Т». Під час схем «Про» лінії дії навантаження перетинають осьову лінію у двох порівняно віддалених точках. Під час схем «Х» точки перетину ліній дії навантаження й осьової лінії розташовані поблизу одна від одної, іноді лінії дії навантаження перетинаються до досягнення лінії осі. Під час схеми «Т» лінії дії навантаження паралельні одне одному. Продумана конструкція зумовлює таку важливу перевагу виробу, як надійність, а використання матеріалів високої міцності гарантує його довговічність. Прецизійні підшипники SKF,FAG,NSK дуже надійні та здатні без жодних витрат відпрацювати закладений термін експлуатації, тому підходять для використання в вузлах із великими осьовими, радіальними навантаженнями та високими обертами. Купити гуртом і в роздріб прецизійний,дуплексний, шпиндельний Підшипник B71938-E-T-P4S-UL FAG з розмірами Сталь*Шарик*25 або аналог в інтернет-магазині підшипників Спец Пошипник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вага | 4.33 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Внутрішній діаметр | 190 мм |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кут контакту | 25 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | P4 |
- Ціна: від 8 800 ₴
