Подшипник ZARN55115-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARN55115-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARN55115-LTVINA
clockВідправка з 19 травня 2026
Ціну уточнюйте
    Менеджер Олександр
Замовлення тільки за телефоном
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ZARN55115-LTV INA
Ціну уточнюйте
    Менеджер Олександр
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні атрибути
ВиробникSchaeffler INA
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр55 мм
Зовнішній діаметр115 мм
Висота103 мм