Подшипник ZARN70130-LTV INA
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ZARN70130-LTVINA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Висота | 103 мм |