Подшипник ZARN90180-LTV INA
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: ZARN90180-LTVINA
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 135 мм |