
Подшипник 16005-A-2Z FAG
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16005-A-2Z FAG
455 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і в роздріб кульковий радіальний Підшипник 16005-A-2Z FAG з розмірами 25*47*8 в інтернет-магазині підшипників Спецподшипник.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
- Ціна: 455 ₴
