
Підшипник 7012ADBC7 NSK
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7012ADBC7 NSK
6 950 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і в роздріб прецизійний,дуплексний, шпиндельний підшипник 7012ADBC7 NSK JAPAN з латунним сепаратором і розмірами 60*95*18 або аналог в інтернет-магазині підшипників SpecPodshipnik.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіально-упорний |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 18 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | P4 |
- Ціна: 6 950 ₴
