Подшипник 35BX5212S1-2DST2B1 NACHI, фото 1
  • Подшипник 35BX5212S1-2DST2B1 NACHI, фото 2
Подшипник 35BX5212S1-2DST2B1 NACHI
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNachi
Тип запчастиниОригінал
Тип технікиЛегковий автомобіль
Вид підшипникаКондиціонера
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр52 мм
Ширина12 мм