Підшипник 30TAC62BSUC10PN7B NSK, фото 1
Підшипник 30TAC62BSUC10PN7B NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 30TAC62BSUC10PN7B NSK
Основні атрибути
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота15 мм
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр62 мм