Подшипник 40TAC72CSUHPN7C NSK, фото 1
Подшипник 40TAC72CSUHPN7C NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 40TAC72CSUHPN7C NSK
Подшипник 40TAC72CSUHPN7C NSK
Основні атрибути
ВиробникNSK
Країна виробникВеликобританія
Габаритні розміри
Висота15 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр72 мм