Підшипник BMB-6208/080S2/UB008A SKF, фото 1
Підшипник BMB-6208/080S2/UB008A SKF
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
clockВідправка з 20 травня 2026
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникФранція
Габаритні розміри
Висота24.2 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр80 мм