
Підшипник 6316/C3VL0241 INSOCOAT SKF
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6316/C3VL0241 INSOCOAT SK
18 500 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипники INSOCOAT мають покриття з оксиду алюмінію, нанесене на поверхню підшипника за допомогою унікальної технології плазмового напилення.Купити гуртом і врозвід радіальний однорядний Підшипник 6316/C3VL0241 INSOCOAT SKF з розмірами 80*170*39 або аналог в інтернет-магазині підшипників SpecPodshipnik.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.54 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
- Ціна: 18 500 ₴
