Каретка HGH15CAZ0H Hiwin, фото 1
Каретка HGH15CAZ0H Hiwin
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: HGH15CAZ0H HIWIN
Каретка HGH15CAZ0H Hiwin
Основні атрибути
ВиробникHiwin
Країна виробникТайвань
Габаритні розміри
Висота61.4 мм
Внутрішній діаметр15 мм
Зовнішній діаметр34 мм