Подшипник 30BG5220-2DSE NACHI, фото 1
Подшипник 30BG5220-2DSE NACHI
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 30BG5220-2DSE NACHI
Подшипник 30BG5220-2DSE NACHI
Основні атрибути
ВиробникNachi
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота20 мм
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр52 мм