Подшипник 32BG5520G-2DL NACHI, фото 1
Подшипник 32BG5520G-2DL NACHI
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 32BG5520G-2DL NACHI
Подшипник 32BG5520G-2DL NACHI
Основні атрибути
ВиробникNachi
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота20 мм
Внутрішній діаметр32 мм
Зовнішній діаметр55 мм