
Подшипник 7012 CE/HCP4ADBA
- В наявності
- Оптом і в роздріб
96 800 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комбінований шпиндельний підшипник.
Або гібридно-керамічний, це інноваційний продукт, який є керамічними тіла кочення.
Такий тип підшипників має низку переваг;
— кульки комбінованого шпиндельного підшипника в півтора раза менше, ніж зазвичай, що під час використання на високих швидкостях підвищує термін експлуатації.
— знижене теплове розширення й термостійкість, що створює економію в їхньому охолодженні.
— знижений рівень вібрації, що добре позначається на роботі шпинделя.
Відмітна характеристика шпиндельних підшипників — вужчі допуски через найвищі вимоги до точності ведення валу та частоту обертання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 0.335 кг |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Текстоліт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника | Кульковий радіально-упорний |
| Основні | |
| Вид мастила | Рідка |
| Термін служби | 1 лет |
| Зносостійкість | Висока |
- Ціна: 96 800 ₴
