Подшипник NKI100/30, фото 1
Подшипник NKI100/30
  • В наявності
Подшипник NKI100/30
Подшипник NKI100/30В наявності
Інформація для замовлення
Підшипник роликовий голчастий із внутрішньою втулкою NKI100/30 виробництва SKF.
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Тип підшипника коченняРоликовий
Матеріал виробуСталь
Форма тіла коченняЦиліндр
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Вага0.99 кг
Гарантійний термін1 міс
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр100 мм
Зовнішній діаметр130 мм
Висота30 мм