
Подшипник NN3006-AS-K-M-SP
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: NN3006-AS-K-M-SPFAG
Відправка з 03 квітня 2026від 8 800 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прецизійні циліндричні роликопідшипники тип NN, NNU — моделі, що мають розбірну конструкцію. Вона містить кільце без бортів, роликові тіла кочення й сепаратор. Вироби можуть випускатися з отвором конічного типу. Такі роликопідшипники використовуються для фіксації вала в будь-якому положенні. Завдяки наявності двох рядів роликів, підшипники NN витримують великі радіальні навантаження. Їхні відмітні риси — малий коефіцієнт деформації, високі показники жорсткості, невелика сила тертя, завдяки чому вироби можуть монтуватися в опорах головних осей станкових агрегатів.Купити Підшипник NN3006-AS-K-M-SP оптом і в роздріб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вага | 0.17 кг |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Текстоліт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сепаратора | TN |
| Клас точності | SP |
- Ціна: від 8 800 ₴
