Підшипник 35BD219T12DDUCG21 NSK, фото 1
  • Підшипник 35BD219T12DDUCG21 NSK, фото 2
  • Підшипник 35BD219T12DDUCG21 NSK, фото 3
Підшипник 35BD219T12DDUCG21 NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 231
Основні атрибути
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота20 мм
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр55 мм