Підшипник 35BD4820T1XDDU NSK, фото 1
  • Підшипник 35BD4820T1XDDU NSK, фото 2
  • Підшипник 35BD4820T1XDDU NSK, фото 3
Підшипник 35BD4820T1XDDU NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 232
Підшипник 35BD4820T1XDDU NSK
Габаритні розміри
Висота20 мм
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр48 мм