Підшипник 35BD5020T12DDUCG21 NSK, фото 1
  • Підшипник 35BD5020T12DDUCG21 NSK, фото 2
Підшипник 35BD5020T12DDUCG21 NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 240
Основні атрибути
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота20 мм
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр50 мм