Підшипник 35BD5222T12DDU NSK, фото 1
  • Підшипник 35BD5222T12DDU NSK, фото 2
Підшипник 35BD5222T12DDU NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 233
Підшипник 35BD5222T12DDU NSK
Габаритні розміри
Висота22 мм
Внутрішній діаметр35 мм
Зовнішній діаметр52 мм