Подшипник KR47-LLH/3AS NTN, фото 1
Подшипник KR47-LLH/3AS NTN
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 58
Подшипник KR47-LLH/3AS NTN
Інформація для замовлення
Купити Підшипник KR47-LLH/3AS оптом і в роздріб у компанії Спецподшипник
Габаритні розміри
Висота24 мм
Внутрішній діаметр20 мм
Зовнішній діаметр47 мм