Подшипник LBBR25A-2LS, фото 1
Подшипник LBBR25A-2LS
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 322
Подшипник LBBR25A-2LS
Інформація для замовлення
Країна-виробник: ГЕРМІЯ
Внутрішній діаметр d: 25 мм
Зовнішній діаметр D: 35 мм
Ширина B(H): 40 мм
Вага: 0.058 кг
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота40 мм
Внутрішній діаметр25 мм
Зовнішній діаметр35 мм