Подшипник NKI100/30, фото 1
Подшипник NKI100/30
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 99
Подшипник NKI100/30
Подшипник NKI100/30В наявності
Інформація для замовлення
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр100 мм
Зовнішній діаметр130 мм
Висота30 мм