Муфта CSK12-PRS STIEBER, фото 1
Муфта CSK12-PRS STIEBER
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: МуфтаCSK12-PRSSTIEBER
clockВідправка з 20 травня 2026
Муфта CSK12-PRS STIEBER
Основні атрибути
ВиробникStieber
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота14 мм
Внутрішній діаметр12 мм
Зовнішній діаметр32 мм