Муфта CSK15-MC5 STIEBER, фото 1
Муфта CSK15-MC5 STIEBER
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: МуфтаCSK15-MC5STIEBER
clockВідправка з 20 травня 2026
Муфта CSK15-MC5 STIEBER
Основні атрибути
ВиробникStieber
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота11 мм
Внутрішній діаметр15 мм
Зовнішній діаметр35 мм