Муфта CSK20-2RS STIEBER, фото 1
Муфта CSK20-2RS STIEBER
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: МуфтаCSK20-2RSSTIEBER
clockВідправка з 20 травня 2026
Муфта CSK20-2RS STIEBER
Габаритні розміри
Висота19 мм
Внутрішній діаметр20 мм
Зовнішній діаметр47 мм