Муфта CSK20-PC5 STIEBER, фото 1
Муфта CSK20-PC5 STIEBER
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: МуфтаCSK20-PC5STIEBER
clockВідправка з 20 травня 2026
Муфта CSK20-PC5 STIEBER
Габаритні розміри
Висота14 мм
Внутрішній діаметр20 мм
Зовнішній діаметр47 мм