Муфта CSK30-2RS STIEBER, фото 1
Муфта CSK30-2RS STIEBER
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: МуфтаCSK30-2RSSTIEBER
clockВідправка з 20 травня 2026
Муфта CSK30-2RS STIEBER
Основні атрибути
ВиробникStieber
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота21 мм
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр62 мм