Підшипник 6004LLU/22 NTN, фото 1
Підшипник 6004LLU/22 NTN
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 6004LLU/22 NTN
Підшипник 6004LLU/22 NTN
Основні атрибути
ВиробникNTN
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Висота12 мм
Внутрішній діаметр22 мм
Зовнішній діаметр42 мм