Подшипник 6304CEX3LLU/52.5 NTN, фото 1
Подшипник 6304CEX3LLU/52.5 NTN
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 6304CEX3LLU/52.5 NTN
Подшипник 6304CEX3LLU/52.5 NTN
Основні атрибути
ВиробникNTN
Країна виробникЯпонія
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр20 мм
Зовнішній діаметр52.5 мм
Висота15 мм