
NN3018-AS-K-M-SP FAG
- В наявності
від 66 000 ₴
+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прецизійні циліндричні роликопідшипники тип NN, NNU — моделі, що мають розбірну конструкцію. Вона містить кільце без бортів, роликові тіла кочення й сепаратор. Вироби можуть випускатися з отвором конічного типу. Такі роликопідшипники використовуються для фіксації вала в будь-якому положенні. Завдяки наявності двох рядів роликів, підшипники NN витримують великі радіальні навантаження. Їхні відмітні риси — малий коефіцієнт деформації, високі показники жорсткості, невелика сила тертя, завдяки чому вироби можуть монтуватися в опорах головних осей станкових агрегатів.Купити Підшипник NN3018-AS-K-M-SP FAG гуртом і в роздріб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Латунь |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Вага | 1.89 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Висота | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас точності | SP |
- Ціна: від 66 000 ₴
