
Підшипник 6320-2RS ZKL
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6320-2RSZKL
5 550 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити гуртом і в роздріб Підшипник 6320-2RS ZKL Чехія або аналог в інтернет-магазині підшипників Спец Подшипник
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6.984 кг |
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Вид навантаження | Радіальна |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 215 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
- Ціна: 5 550 ₴
