Подшипник K6X9X10T2 NTN, фото 1
Подшипник K6X9X10T2 NTN
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: K6X9X10T2 NTN
Подшипник K6X9X10T2 NTN
Основні атрибути
ВиробникNTN
Країна виробникЯпонія
Тип підшипника коченняРоликовий
Форма тіла коченняГолчаста
Кількість рядів тіл кочення1 шт.
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр6 мм
Зовнішній діаметр9 мм
Висота10 мм