Подшипник AXK75100 INA, фото 1
Подшипник AXK75100 INA
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: AXK 75100INA
Подшипник AXK75100 INA
Основні атрибути
ВиробникSchaeffler INA
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр75 мм
Зовнішній діаметр100 мм
Висота4 мм