Підшипник GE20ES-2RS SKF, фото 1
  • Підшипник GE20ES-2RS SKF, фото 2
Підшипник GE20ES-2RS SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: GE20ES-2RS SKF
Підшипник GE20ES-2RS SKF
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр20 мм
Зовнішній діаметр35 мм
Висота16 мм