Підшипник GE40ES-2RS SKF, фото 1
  • Підшипник GE40ES-2RS SKF, фото 2
Підшипник GE40ES-2RS SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: GE40 ES-2RSSKF
Підшипник GE40ES-2RS SKF
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Висота28 мм
Внутрішній діаметр40 мм
Зовнішній діаметр62 мм