Подшипник NKX10-ZTN SKF, фото 1
Подшипник NKX10-ZTN SKF
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: NKX10-ZTNSKF
Ціну уточнюйте
Менеджер Артур
    Менеджер Ксенія
    Менеджер Олександр
Замовлення тільки за телефоном
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник NKX10-ZTN SKF
Ціну уточнюйте
Основні атрибути
ВиробникSKF
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр10 мм
Зовнішній діаметр19 мм
Висота23 мм