Подшипник ZARF30105-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF30105-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF30105-LTVINA
clockВідправка з 19 травня 2026
Ціну уточнюйте
Менеджер Артур
    Менеджер Ксенія
    Менеджер Олександр
Замовлення тільки за телефоном
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ZARF30105-LTV INA
Ціну уточнюйте
Основні атрибути
ВиробникSchaeffler INA
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр105 мм
Висота82 мм