Подшипник ZARF45105-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF45105-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF45105-LTVINA
Подшипник ZARF45105-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр45 мм
Зовнішній діаметр105 мм
Висота75 мм