Подшипник ZARF45130-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF45130-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF45130-LTVINA
Подшипник ZARF45130-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр45 мм
Зовнішній діаметр130 мм
Висота103 мм