Подшипник ZARF50115-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF50115-LTV INA
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF50115-LTVINA
Подшипник ZARF50115-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр50 мм
Зовнішній діаметр115 мм
Висота78 мм