Подшипник ZARF50140-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF50140-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF50140-LTVINA
clockВідправка з 19 травня 2026
Ціну уточнюйте
Менеджер Артур
    Менеджер Ксенія
    Менеджер Олександр
Замовлення тільки за телефоном
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Подшипник ZARF50140-LTV INA
Ціну уточнюйте
Основні атрибути
ВиробникSchaeffler INA
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр50 мм
Зовнішній діаметр140 мм
Висота103 мм