Подшипник ZARF60150-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARF60150-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARF60150-LTVINA
clockВідправка з 19 травня 2026
Подшипник ZARF60150-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр60 мм
Зовнішній діаметр150 мм
Висота103 мм