Подшипник ZARN65125-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARN65125-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARN65125-LTVINA
Подшипник ZARN65125-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр65 мм
Зовнішній діаметр125 мм
Висота103 мм