Подшипник ZARN70130-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARN70130-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARN70130-LTVINA
Подшипник ZARN70130-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр70 мм
Зовнішній діаметр130 мм
Висота103 мм