Подшипник ZARN90180-LTV INA, фото 1
Подшипник ZARN90180-LTV INA
  • Під замовлення
  • Оптом і в роздріб
  • Код: ZARN90180-LTVINA
Подшипник ZARN90180-LTV INA
Габаритні розміри
Внутрішній діаметр90 мм
Зовнішній діаметр180 мм
Висота135 мм