
Подшипник K89307TV INA
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: K89307TVINA
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 505-09-50
Менеджер Артур
- +380 (99) 505-09-50Менеджер Ксенія
- +380 (93) 505-09-50Менеджер Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циліндричні опорні роликові підшипники складаються з комплекту роликів із сепаратором, тугого та вільного кілець. Вони мають високу вантажність і мають дуже жорстку конструкцію. Купити гуртом і в роздрібний роликовий підшипник K89307-TV INA з розмірами 35*68*6 або аналог в інтернет-магазині підшипників Спецподшипник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Вид навантаження | Упорна |
| Форма тіла кочення | Циліндр |
| Кількість рядів тіл кочення | 2 шт. |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сепаратора | TV |
| Матеріал сепаратора | Поліамід |
- Ціна: Ціну уточнюйте
