Підшипник 30BD5222T12DDU NSK, фото 1
Підшипник 30BD5222T12DDU NSK
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 30BD5222T12DDU NSK
Підшипник 30BD5222T12DDU NSK
Інформація для замовлення
Основні
ВиробникNSK
Країна виробникЯпонія
Внутрішній діаметр30 мм
Зовнішній діаметр52 мм
Ширина22 мм